Mājas lapas tehniskā administrēšana (tehniskais atbalsts)

Tehniskais atbalsts ir nepieciešams, lai nodrošinātu mājas lapas vienmērīgu darbību, un tajā ietilpst:

 

Hostings. Mājas lapas izvietošana uz mūsu serveriem vai mājas lapas esoša hostinga stāvokļa uzraudzība, kā arī problēmu, saistītu ar jūsu mājas lapu, risināšana.

 

Monitorings. Vietnes veiktspējas izsekošana un tūlītēja problēmu risināšana.

 

Rezerves kopēšana. Regulāra jūsu vietnes rezervu kopiju izveidošana un mājas lapas pilnīga atjaunošana zādzības vai failu bojājumu gadījumā.

 

Sākotnējais vietnes audits. Saņemot vietni uz apkalpošanu, mēs jums pateiksim, kādas ir problēmas un ieteiksim metodes, lai uzlabotu tās efektivitāti.

 

Pēc pieprasījuma, mēs varam veikt programmas strukturālās izmaiņas, pievienot jaunas sadaļas un lapas.

Jūsu vietnes nepārtraukta darbība ir viens no svarīgākajiem Jūsu uzņēmuma panākumu komponentiem.

Tikai iedomājieties cik daudz potenciālo klientu Jūs varat pazaudēt, ja jūsu vietne neielādē lapu vai, piemēram, hostinga apmaksas termiņš ir beidzies. Un ko tad, ja meklētājprogramma neļauj apmeklēt jūsu mājas lapu, un parāda paziņojumu, ka tā izplata vīrusu?

Veikto darbu veidi atbalsta ietvaros neaprobežojas ar iepriekš norādīto sarakstu. Mēs atrisināsim jebkādas problēmas, kas ir saistītas ar jūsu vietni.

Atbalsta summa tiek noteikta katram klientam individuāli pēc vietnes audita cenu diapazonā no 10 līdz 50 eiro mēnesī. Minimālais līguma termiņš – 6 mēneši.

Mums uzticas:

Scroll to Top